Rangadó - Veszprémben is nyert a listavezető Hübner Nyíregyháza BS

Rangadó - Veszprémben is nyert a listavezető Hübner Nyíregyháza BS

A két hazai győzelem után ezúttal idegenben játszott a Hübner Nyíregyháza BS a férfi kosárlabda NB-I/B-ben. A Cápák az első, a hazaiak a harmadik helyről várhatták a meccset. A mieink kezdtek jobban, és az első negyedben 7-17-nél már tíz ponttal is vezettek. A különbséget sikerült megőrizni a játékrész végéig, de a második felvonás közepére ledolgozta hátrányát a Veszprém, sőt fordítottak is. A harmadik izgalmasan alakult, amikor meglépett a házigazda, triplákkal rendre felzárkóztak a mieink. A negyedik negyed elején Bazsó hármasai után már a Nyíregyháza vezetett, Hobbs pedig már 30 pont fölött tartott ekkor.  A hajrá is jól sikerült, így győztek a mieink, és továbbra is az élen állnak! 

HOYA Pannon Egyetem Veszprém - Hübner Nyíregyháza BS 68-79 ( 18-27, 23-12, 17-18, 10-22)

Nyíregyháza: Hobbs 33, Bazsó 12, Tóth 16, Dancsecs, Bus 6

Csere: Szobi 1, Mokánszki 9, Czinger 2, Sitku

vezetőedző: Siska János