Pontverseny – a nyíregyházi úszók az élen

Pontverseny – a nyíregyházi úszók az élen
A Nyíregyházi Sportcentrum versenyzői jól szerepeltek a Szabolcs Tour sorozat legutóbbi állomásán.

Remekül szerepeltek a Nyíregyházi Sportcentrum úszói a Szabolcs Tour újfehértói fordulóján. A Hajnal Mária és Kovács Attila edzők által delegált csapat az egyesületek közötti pontversenyben ismételten az élen végzett. 10 egyesület 176 úszója küzdött a jobbnál jobb eredményekért az újfehértói medencében, illetve a legkisebbek életük első versenyén csobbanhattak vízbe.

A nyíregyházi versenyzők eredményei:

25 m leány gyorsúszás

2007-2008-ban születettek
6. Molnár Fruzsina 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:24,1
9. Lakatos Szepesi Dorina 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:26,0
10. Juhász Janka 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:26,1
11. Horváth Rozi Sára 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:26,2
13. Fogarasi Janka 2008 Nyh-i Sportcentrum 0:28,2
14. Potor Petra 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:29,1
14. Duliczi Dóra 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:29,1

25 m fiú gyorsúszás
2007-2008-ban születettek
1. Nagy Bence 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:18,8
5. Barkó Áron 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:24,3
9. Prekup Bálint 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:24,7
10. Domokos Dávid 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:25,1
13. Sütő Alexander 2008 Nyh-i Sportcentrum 0:29,9

25 m leány hátúszás
2007-2008-ban születettek
2. Molnár Fruzsina 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:24,2
5. Lakatos Szepesi Dorina 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:27,5
10. Duliczki Dóra 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:29,9
11. Horváth Rozi Sára 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:30,0
12. Fogarasi Janka 2008 Nyh-i Sportcentrum 0:30,1
16. Potor Petra 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:33,1
18. Juhász Janka 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:33,3

25 m fiú hátúszás
2007-2008-ban születettek
1. Nagy Bence 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:24,7
2. Barkó Áron 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:26,3
4. Prekup Bálint 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:27,1
10. Domokos Dávid 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:30,9
11. Sütő Alexander 2008 Nyh-i Sportcentrum 0:31,8

50 m leány gyorsúszás
2000-2001-ben születettek
1. Szécsi Lili 2000 Nyh-i Sportcentrum 0:31,2
3. Balogh Csenge 2000 Nyh-i Sportcentrum 0:33,8
9. Éberhardt Eszter 2001 Nyh-i Sportcentrum 0:37,7

2002-2003-ban születettek 
6. Katona Zsuzsa 2002 Nyh-i Sportcentrum 0:36,1

2004-2005-ben születettek 
10. Nagy Enikő Eperke 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:45,8

2006-ban és később születettek
1. Csernyik Tünde 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:39,0
2. Jakab Anna 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:39,9
8. Karsai Zsóka 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:48,7
10. Gurbán Dóra 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:50,4
16. Fogarasi Janka 2008 Nyh-i Sportcentrum 1:04,0


2000-2001-ben születettek
3. Regős Erik 2000 Nyh-i Sportcentrum 0:29,5
7. Szakáll Dominik 2001 Nyh-i Sportcentrum 0:34,8

2002-2003-ban születettek
1. Gulácsi Krisztián 2003 Nyh-i Sportcentrum 0:30,0
3. Máté Zoltán 2002 Nyh-i Sportcentrum 0:33,4

2004-2005-ben születettek
1. Gyebróczki Áron 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:34,0
2. Sütő András 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:37,1
4. Lipők Péter 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:38,2
8. Kovács Roland 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:39,3
12. Juhász Bence 2004 Nyh-i Sportcentrum 0:40,4
13. Gurbán Ákos 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:41,7

2006-ban és később születettek
1. Danku Gábor 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:40,0
3. Máté Gábor 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:41,1
5. Nagy Bence 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:42,5
7. Bakai László 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:43,9

4x25 m leány gyorsváltó
2007-2008-ban születettek
1. Ibrány 07-08 1:30,4
Szász Viktória (2007) - Puskás Bíborka (2007) - Puskás Napsugár (2007) - Csombók Réka (2007)
2. Nyh-i Sportcentrum 07-08 1:34,4
Molnár Fruzsina (2007) - Lakatos Szepesi Dorina (2007) - Juhász Janka (2007) - Horváth Rozi Sára (2007)
3. Fehértói Békák 07-08 A 1:35,5
Bárány Anasztázia (2007) - Fodor Réka (2007) - Papp Nadin (2007) - Szántó Emese (2007)
4. Fehértói Békák 07-08 B 2:05,5
Gulyás Petra (2008) - Támcsú Dóra (2007) - Zavodsky Enikő (2008) - Spekker Boglárka (2007)
 

4x25 m fiú gyorsváltó

2007-2008-ban születettek
1. Nyh-i Sportcentrum 07-08 1:34,3
Nagy Bence (2007) - Barkó Áron (2007) - Prekup Bálint (2007) - Domokos Dávid (2007)
2. Ibrány 07-08 1:38,0
Réthy Zétény (2008) - Imre Gergő (2008) - Havaly Róbert (2007) - Czene István (2007)
3. Bátori Sárkány 07-08 1:42,6
Szilágyi Merse Pál (2007) - Márton Zalán (2008) - Kónya Márk (2007) - Óhegyi Dávid (2007)

50 m leány pillangóúszás

2000-2001-ben születettek
1. Szécsi Lili 2000 Nyh-i Sportcentrum 0:35,0
6. Balogh Csenge 2000 Nyh-i Sportcentrum 0:44,3

2002-2003-ban születettek
3. Katona Zsuzsa 2002 Nyh-i Sportcentrum 0:41,4

2004-2005-ben születettek
5. Nagy Enikő Eperke 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:51,7

2006-ban és később születettek
1. Jakab Anna 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:47,5
2. Csernyik Tünde 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:50,0


50 m fiú pillangóúszás

2000-2001-ben születettek
2. Regős Erik 2000 Nyh-i Sportcentrum 0:33,6

2002-2003-ban születettek
1. Gulácsi Krisztián 2003 Nyh-i Sportcentrum 0:37,4
3. Máté Zoltán 2002 Nyh-i Sportcentrum 0:40,7

2004-2005-ben születettek
1. Gyebróczki Áron 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:41,8
4. Lipők Péter 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:47,7
5. Sütő András 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:47,8
7. Kovács Roland 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:49,1
8. Juhász Bence 2004 Nyh-i Sportcentrum 0:56,9

2006-ban és később születettek
1. Danku Gábor 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:46,0
3. Bakai László 2006 Nyh-i Sportcentrum 1:01,2

50 m leány hátúszás

2000-2001-ben születettek
2. Szécsi Lili 2000 Nyh-i Sportcentrum 0:38,8
3. Balogh Csenge 2000 Nyh-i Sportcentrum 0:39,6

2004-2005-ben születettek
7. Nagy Enikő Eperke 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:54,2

2006-ban és később születettek
1. Csernyik Tünde 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:48,8
5. Jakab Anna 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:51,7
7. Gurbán Dóra 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:55,1
9. Karsai Zsóka 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:56,1

50 m fiú hátúszás

2002-2003-ban születettek
1. Gulácsi Krisztián 2003 Nyh-i Sportcentrum 0:35,9

2004-2005-ben születettek
1. Gyebróczki Áron 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:42,2
4. Sütő András 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:44,5
5. Lipők Péter 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:46,0
8. Kovács Roland 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:46,9
14. Gurbán Ákos 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:58,8

2006-ban és később születettek
2. Danku Gábor 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:47,9
4. Máté Gábor 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:50,3
6. Bakai László 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:54,0
6. Nagy Bence 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:54,0

50 m leány mellúszás

2000-2001-ben születettek
6. Éberhardt Eszter 2001 Nyh-i Sportcentrum 0:49,1

2002-2003-ban születettek
6. Katona Zsuzsa 2002 Nyh-i Sportcentrum 0:43,9

2004-2005-ben születettek
9. Nagy Enikő Eperke 2005 Nyh-i Sportcentrum 1:01,3

2006-ban és később születettek
1. Csernyik Tünde 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:54,3
3. Jakab Anna 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:55,1
5. Gurbán Dóra 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:58,9
6. Orosz Zsófia 2006 Bátori Sárkány 1:01,7

50 m fiú mellúszás

2000-2001-ben születettek
5. Regős Erik 2000 Nyh-i Sportcentrum 0:42,3

2002-2003-ban születettek
2. Máté Zoltán 2002 Nyh-i Sportcentrum 0:40,5

2004-2005-ben születettek
3. Juhász Bence 2004 Nyh-i Sportcentrum 0:49,3
7. Kovács Roland 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:52,6
15. Gurbán Ákos 2005 Nyh-i Sportcentrum 0:59,5

2006-ban és később születettek
2. Máté Gábor 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:54,3
4. Nagy Bence 2007 Nyh-i Sportcentrum 0:57,8
6. Danku Gábor 2006 Nyh-i Sportcentrum 0:58,9
15. Bakai László 2006 Nyh-i Sportcentrum 1:09,8

4x50 m leány vegyesváltó
2000-2003-ban születettek
1. Nyh-i Sportcentrum 00-03 2:35,8
Szécsi Lili (2000) - Balogh Csenge (2000) - Éberhardt Eszter (2001) - Katona Zsuzsa (2002)
2. Bátori Sárkány 00-03 2:37,6
Ökrös Nelli (2003) - Ökrös Fanni (2000) - Póti Eszter (2000) - Varga Viktória (2000)
3. Ibrány 00-03 2:38,0
Hamvai Regina (2002) - Mátyás Éva (2001) - Korpai Adrien (2001) - Dajka Nóra (2001)
4. Vásárosnamény 00-03 B 2:40,7
Balogh Emese (2003) - Molnár Emese Lilla (2002) - Mágocs Dóra Nelli (2001) - Koncz Boglárka (2002)
5. Mátészalka 00-03 2:59,5
Balogh Emese (2000) - Nagy Edit (2002) - Kósa Csenge (2005) - Szilágyi Renáta (2002)

4x50 m leány vegyesváltó
2004-2006-ban születettek
2. Nyh-i Sportcentrum 04-06 3:19,2
Nagy Enikő Eperke (2005) - Csernyik Tünde (2006) - Jakab Anna (2006) - Gurán Dóra (2006)

4x50 m fiú vegyesváltó
2000-2003-ban születettek
1. Mátészalka 00-03 2:18,4
Balogh Krisztián (2000) - Dóbus Domokos (2002) - Fekete Balázs (2000) - Mihók László (2000)
2. Bátori Sárkány 00-03 2:18,5
Bészély József (2000) - Ferenczi Dominik (2001) - Lakics Dániel (2000) - Kónya Norbert (2000)
3. Nyh-i Sportcentrum 00-03 2:23,6
Regős Erik (2000) - Gulácsi Krisztián (2003) - Máté Zoltán (2002) - Szakáll Dominik (2001)

2004-2006-ban születettek
1. Nyh-i Sportcentrum 04-06 2:49,2
Gyebróczki Áron (2005) - Sütő András (2005) - Lipők Péter (2005) - Juhász Bence (2004)
2. Ibrány 04-06 2:56,6
Tajthy Milán (2005) - Oláh Vendel (2005) - Havaly Ádám (2005) - Berecz Gábor (2005)
3. Bátori Sárkány 04-06 3:04,9
Tóth Ábel (2006) - Hermanovszky Márk (2006) - Orosz Gergő (2005) - Erdélyi Kristóf (2005)

D. L.