Pekár László visszatért - Szerződést kötött a játékossal a Szpari

Új játékost igazolt a Szpari, ám nem kell bemutatni a szurkolóknak a Nyíregyháza Spartacus legújabb labdarúgóját.  Pekár László volt már a Szpari futballistája.


A 29 éves labdarúgó 2015-ben, az NB-I-be jutás után érkezett Kecskemétről, és rögtön első évében 18 gólig jutott nyíregyházi színekben. Azonnal felfigyeltek rá más kluboknál is, és a kizárás után a Puskás Akadémia szerződtette. Két szezon után visszahívta a Spartacus, és 2019. tavaszáig itt futballozott, amikor az NB-I-es Mezőkövesd igazolta le. Az előző három idényben a Vasas futballistája volt, ám az angyalföldiek nem számítottak rá a feljutás után, így szabadon igazolhatóként a Nyíregyháza szerződést kínált neki. Ma mindenben megállapodtak a felek, és két éves szerződést kötöttek, így Pekár László a hétvégén akár pályára is léphet Gyirmóton, ahol lőtt már gólt Szpari mezben…