Parkolni és várakozni is tilos - Megkezdődött a Blaha Lujza sétány felújítása

Parkolni és várakozni is tilos - Megkezdődött a Blaha Lujza sétány felújítása
Parkolni és várakozni is tilos a Blaha Lujza sétányon
Parkolni és várakozni is tilos - Megkezdődött a Blaha Lujza sétány felújítása
Parkolni és várakozni is tilos - Megkezdődött a Blaha Lujza sétány felújítása
Parkolni és várakozni is tilos - Megkezdődött a Blaha Lujza sétány felújítása
Parkolni és várakozni is tilos - Megkezdődött a Blaha Lujza sétány felújítása

Megkezdődött a Blaha Lujza sétány felújítása. 545 méteren újul meg az útburkolat, valamint gyalog és kerékpárút felújításokat is végeznek. A munkálatok ideje alatt ideiglenes forgalomterelésre és 30 km/h-s sebességkorlátozásra kell számítani az arra közlekedőknek. Az egyirányú út jobb oldalán útszűkület várható, megállni és várakozni tilos táblák kerültek kihelyezésre, melyek tilalma hétfőtől-péntekig érvényes.