Pályán a jégkorongosok - Három meccsből kettőt nyertek a kicsik

Első mérkőzésükre utaztak a hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum U8-as jégkorongosai. A legfiatalabbak izgatottan várták már ezt a napot, hiszen eddig csak gyakoroltak és most élesben is megmutathatták a tudásukat. Az első tornájukra Kazincbarcikán került sor, ahol a hazaiak csapatán kívül, a sátoraljaújhelyi kis hokisok, valamint miskolciak együttese ellen kellett pályára lépniük.
A siker nem maradt el. Bár az első meccsen a hazai pálya előnyeit kihasználva a Kazincbarcika nyert egy góllal, a másik két mérkőzésen már megállíthatatlanok voltak a nyíregyházi gyerekek. A Nyíregyházi Sportcentrum jégkorongosai az elmúlt időszak edzésein tanultakat ügyesen alkalmazták és igazi csapatjátékról tettek tanúbizonyságot. Minden gyerek példásan küzdött és ennek eredménye látható volt a mérkőzés statisztikájában is.
 
A Nyíregyházi Sportcentrum U8 jégkorong csapata: Szép Norbert (kapus), Géczi Levente, Román Milán, Salamon Csepke, Strausz Béla, Szanyi Patrik, Szemán Bence, Veres Péter
Edző: Szabó Lajos