Óvintézkedések szerte Nyíregyházán – Több sóstói parkolót is lezártak az ünnepi hétvégére

Óvintézkedések szerte Nyíregyházán – Több sóstói parkolót is lezártak az ünnepi hétvégére

Ahogy arról már tegnap hírt adtunk, Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere tekintettel a veszélyhelyzetben elrendelt meghosszabbított kijárási korlátozásra, a nyíregyházi lakosság védelmében a mai napon elrendelte a turista forgalomban, és a hosszú hétvégéken gyakran használt parkolók átmeneti lezárását.

A parkolók átmeneti lezárása nagypéntek reggelén megtörtént, Sóstón készült felvételeinket cikkünk alatti galériánkban tekinthetik meg!

Péntektől április 14-éig ennek értelmében nem áll a gépjárművek rendelkezésére: a Nyíregyházi Állatpark előtti parkoló, a Blaha Lujza sétányon lévő parkolóhelyek, a Krúdy Vigadó előtti terület, a Sóstói pavilonsor mögötti parkoló, a Svájci Lak, Fürdőház melletti terület, és a Bujtosi Városliget parkolója.

További részleteket a Nyíregyházát érintő óvintézkedésekről ide kattintva olvashat!

Kapcsolódó galéria

Óvintézkedések Nyíregyházán – Sóstói parkolók lezárva