Ötödik Jubileumi Gáláját rendezte meg a Princess Balettiskola

A növendékek igen színvonalas oktatásban vehetnek részt, ahol elsajátíthatnak különféle tánctechnikákat.

Fő profil a modern tánc és a klasszikus balett, de mindemellett egyéb tánctechnikákat, például kortárstánccal is megismerhetnek a gyerekek. Bár a nyári szünet elkezdődött, de a táncosok nem pihennek, intenzíven készülnek a következő évre tánctábor keretében. Évről évre gyarapszik a növendékek száma.


A növendékek számos versenyen is részt vesznek, ahol megmutathatják tánctudásukat. Az idén az Abigél Országos Táncfesztiválon, és Szolnokon a VIII. Szolnoki Táncművészeti Fesztivál és Koreográfusi Versenyen méretették meg magukat, ahol első, második, és kiemelt első, valamint kiemelt koreográfusi díjakkal lettek gazdagabbak!


Fotók: Hadobásné Magocsa Rita