Online támogatói estet szervez az Első Nyíregyházi Lions Club

A 19. jótékonysági bál után immár második alkalommal döntöttek az online támogatói est mellett, amelyet pénteken 18 órától rendeznek meg. Aki támogatójegyet vásárol, nemes célt szolgál, és nyerhet is a tombolasorsoláson.

– Két éve a pandémia idején már rendeztünk virtuális bált az online térben, ami országos szinten is az újdonság erejével hatott. Ezúttal a bevételt teljes egészében az eddig is támogatott rászorulók – többek között a Jósa András Oktatókórház, a különböző szociális, oktatási intézmények, Covid-árvák, vakok és gyengénlátók, kulturális szervezetek – támogatására használjuk fel – mondta dr. Chrabák László, az Első Nyíregyházi Lions Club elnöke a hétfői sajtótájékoztatón, amelynek a Vásárhelyi László Alapfokú Művészeti Iskola Bethlen Gábor utcai helyisége adott otthont.

A támogatói estet az érdeklődők, valamint a támogatói jegyet vásárlók a  www.facebook.com/nyiregyhazalions oldalon tekinthetik meg.