Ön is segíthet! - Gyűjtést szervez a Magyar Vöröskereszt a szabolcsi viharkár enyhítésére

Ön is segíthet! - Gyűjtést szervez a Magyar Vöröskereszt a szabolcsi viharkár enyhítésére
Gyűjtést szervez a Magyar Vöröskereszt a szabolcsi viharkár enyhítésére

2019. június 27-én pusztító erejű vihar csapott le Szabolcs-Szatmár-Bereg megye térségére. A vihar hatalmas károkat okozott számos településen. A viharos erejű szél fákat csavart ki gyökerestől, amelyek úttestre, lakóházakra dőltek, házak és közintézmények tetejét bontotta meg, közel kétezer épület tetőszerkezete sérült meg. 31 épület lakhatatlanná vált, 80 főnek kellett elhagynia otthonát.

A helyreállítás folyamatosan zajlik, az ehhez szükséges források rendelkezésre állásához fontos az önzetlen emberek segítsége, hogy a hatalmas károk mihamarabb kijavításra kerüljenek, a károsultak minél hamarabb az eddig megszokott életüket élhessék.

Ide kattintva segíthet Ön is!

További információért kattintson ide!