Olasz medencében a nyíregyházi vízilabdások

Az AQUA Sport Egyesület 8 fiú serdülő vízilabda játékosa edzőtáborozott az olaszországi Genova városában. Egy hetet töltöttek a Hungarian Waterpolo Summer Camp táborában, melynek igazgatója a kétszeres olimpiai bajnok Fodor Rajmund. A nyíregyházi fiataloknak sikerült Olaszország kultúrájába és sportéletébe betekintést kapniuk a napi két edzés mellett.

Az edzések a Ligur-tengerben és medencében zajlottak, több edzőmérkőzéssel a helyi csapat ellen.

- Az AQUA SE fiataljainak a genovai edzések tökéletesek voltak arra, hogy a csapat fejlődni tudjon, mind mentálisan, mind fizikálisan. Folytatás az MVLSZ országos fiú serdülő vízilabda bajnokságában szeptembertől, addig hazai medencében tréningeznek a játékosok - nyilatkozta Szakács Roland, az Aqua SE elnöke.