Nyuszik, vadászgörények és díszmadarak! Kisállatbörze lesz ismét Nyíregyházán!

Nyuszik, vadászgörények és díszmadarak! Kisállatbörze lesz ismét Nyíregyházán!
Fotó: Illusztráció

Szeptember 28-án már volt, október 26-án pedig újra lesz Kisállatbörze, méghozzá a Kertvárosban, a Fokos utcai piacon. A látogatóknak a belépés ingyenes!

Október 26-án, tehát jövő hét szombaton újra lesz Kisállatbörze. A kertvárosi piac tulajdonosa és üzemeltetője a NYÍRVV. Üzemeltetési szabályzatukat a börzével kapcsolatosan a honlapjukon olvashatják az érdeklődők. Abból kiderül, az árusoknak a napi helyhasználatért jelképes összeget kell fizetniük, de a látogatóknak, érdeklődőknek a belépés ingyenes.

Pár héttel ezelőtt többek között vadászgörények, aranyhörcsögök és nyulak is voltak a Kisállatbörzén, de természetesen voltak díszmadarak, galambok, papagájok is. Tartásukhoz elengedhetetlen dolgokat, állateledeleket, különböző felszereléseket, többek között ketreceket is kínáltak és kínálnak majd jövő héten is.

 

Rutkai