Nyit az aréna is! Március 17-től ismét a Continental Arénában vívják bajnoki mérkőzéseiket a nyíregyházi élcsapatok

Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere hivatalos közösségi oldalán jelentette be, hogy újra megnyitja kapuit a Continental Aréna is! 

– Március 17-től ismét a Continental Arénában vívják bajnoki mérkőzéseiket a nyíregyházi élcsapatok. Pénteken hazai környezetben lép pályára az A’ Stúdió férfi futsalcsapat, melyet szombaton a Hübner Nyíregyháza BS férfi kosárlabdacsapat bajnoki mérkőzése követ. A Magyar Kupában friss bronzérmes Fatum Nyíregyházát március 22-én láthatják újra a nézők a csarnokban. Egyúttal gratulálunk női röplabdacsapatunknak a hétvégén nagy csatában megszerzett dobogós helyért! A jövő szerdai mérkőzésen a Kaposvár csapatát fogadják a bajnoki negyeddöntő nyitányán. Szurkoljunk együtt a további sportsikerekért! Hajrá Nyíregyháza! – olvasható a bejegyzésben.