Nyíregyházi útinformációk - Körforgalmi rend és 30 km/h sebességkorlátozás

Nyíregyházi útinformációk - Körforgalmi rend és 30 km/h sebességkorlátozás
Nyíregyházi útinformációk - Körforgalmi rend és 30 km/h sebességkorlátozás

A kivitelező tájékoztatása szerint a Család utca - Szalag utca csomópontjában épülő körforgalmi csomópontban a körforgalmi rend lépett életbe. Szűkítések mellett az építkezés tovább folytatódik. Kérjük a gépjárművezetőket, hogy különös körültekintéssel közlekedjenek.

Tájékoztatjuk az arra közlekedőket, hogy a Bessenyei tér járdafelújítási munkálatai során ezen a héten a tér mindkét oldalán félpályás lezárás mellett megkezdődnek a csatornaépítési munkálatok. A 30 km/h sebességkorlátozás és „megállni tilos” jelzések továbbra is érvényben vannak.

Kérjük, hogy az érintett útszakaszokon a gépjárművezetők és a gyalogosok is fokozott körültekintéssel közlekedjenek.

 

Nyíregyháza MJV Sajtószolgálata