Nyíregyházi pilóta győzött a gokart bajnokság első, kecskeméti futamán

Nyíregyházi pilóta győzött a gokart bajnokság első, kecskeméti futamán

76 versenyzővel kezdődött meg a Gokart Országos Bajnokság 2020-as szezonja Kecskeméten.  A gokartosok 8 különböző géposztályban álltak rajthoz, akik nemcsak a magyar bajnoki címre hajtanak, hanem 5 kategóriában a világbajnokságon való részvételi lehetőségért is. A Max Senior géposztályban indult a nyíregyházi Révész Levente is, akit a folyamatosan változó időjárás sem tudott megtréfálni, és mindenkinél gyorsabb volt, így elsőként intette le a kockás zászló. 

A fiatal pilóta az elmúlt évben a német bajnokságban is dobogóra állhatott, és több rangos nemzetközi versenyen is részt vett. A magyar bajnokság június 12-én folytatódik, ismét Kecskemét lesz a házigazda.