Nyíregyházán lesz a rangadó - Szombaton a Békéscsabát fogadják a röplabdások

A Swietelsky BRSE Békéscsaba vezetése azzal kereste meg a FATUM Nyíregyháza menedzsmentjét, hogy a 2020. október 24-én szombaton a viharsarki városban esedékes bajnoki mérkőzés kapcsán a pályaválasztói jogot felcserélve Nyíregyházán, rangadóhoz méltóan, szurkolók előtt kerüljön megrendezésre az Extraliga 4. fordulójának csúcsrangadója. A változtatás oka a Békéscsabai Városi Sportcsarnok felújítása és átadása, amely a korábbi tervekhez képest csúszik.

A két klub vezetése a röplabda kedvelő közönség érdekeit előtérbe helyezve, azonnal megállapodott a cserében így a mérkőzést nem a Békéscsabai Röplabda Akadémián, hanem a pályaválasztói jogot felcserélve Nyíregyházán a rangadóhoz méltóan szurkolók előtt játssza le a két csapat. A cserét a Magyar Röplabda Szövetség Versenybizottsága is jóváhagyta.

Extraliga 4. forduló:
FATUM Nyíregyháza – SWIETELSKY – BRSE
Dátum: 2020.10.24. szombat

Kezdési időpont: 19:00
Helye: Nyíregyháza, CONTINENTAL ARENA