Nyíregyházán is bemutatkozik a Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesülete

Két sportnagyság és a moderátor egy pódium beszélgetés keretében bemutatják a sportolók életútját. A beszélgetés során , életútjuk bemutatásán keresztül kiemelt hangsúlyt kapnak olyan – a sport által létrejött – értékek, mint a hazaszeretet, a szorgalom, a kitartás, az elkötelezettség, a céltudatosság, a fair play, vagy az olimpiai eszmék tisztelete, a tanulás fontossága.


Meghívott előadók. 

- Nagy Tímea kétszeres olimpiai bajnok, hatszoros világ és Európa-bajnok párbajtőrvívó, a HMSE elnöke

- Jónyer István négyszeres világ és Európa-bajnok asztaliteniszező, a Nemzet Sportolója

Moderátor: Füleky András, a HMSE igazgatója


Az eseményen történő részvétel ingyenes, azonban minden esetben regisztrációhoz kötött. 

Regisztráció itt!

A regisztráció határideje: 2024.02.13. 16 óra