Nyíregyháza többet ad! – Polgármesteri beszámoló az elmúlt kilenc évről

Nyíregyháza többet ad! – Polgármesteri beszámoló az elmúlt kilenc évről

Postaládájukba kaphatták a napokban a nyíregyháziak azt a Polgármesteri beszámolót, mely a hagyományoknak megfelelően képes-szöveges, rövid összefoglalója a megyeszékhelyen megvalósult közösségépítő fejlesztéseknek, főként az elmúlt öt évre, de folyamataiban az elmúlt kilenc évre utalva, amióta dr. Kovács Ferenc vezeti a várost.

Az utóbbi két ciklusban sok területen és látványosan fejlődött Nyíregyháza, ezért összefüggéseiben szeretném bemutatni Önöknek azt az alaposan átgondolt stratégiát, egymásra épülő és egymást erősítő fejlesztéssorozatot, amely a nyíregyháziak mindennapos kényelmét, biztonságát szolgálja. Mert szlogenünk: „Nyíregyháza többet ad!” – ma már kézzel fogható valóság.

– fogalmaz a kiadvány bevezetőjében Nyíregyháza Megyei Jogú Város polgármestere, dr. Kovács Ferenc.

A nyíregyházi lakosok és a városvezetés által közösen elért eredményeket, fejlesztéseket tartalmazó beszámolót most a www.nyiregyhaza.hu kezdőlapján online, lapozható formátumban Ön is megtekintheti!