Nyíregyháza Most: sport- és egészségügyi fejlesztések, állattartás, nőnapi kampány

Különleges nőnapi kampány, sportfejlesztések, egészségügyi beruházások és állatvédelem - a Nyíregyháza Most aktuális adásában ezekkel a témákkal foglalkozunk.

A műsor vendége volt Dr. Szabó Tünde, sportért felelős államtitkár, Nyíregyháza országgyűlési képviselője, aki többek között a nyíregyházi sportberuházásokról tájékoztatja a nézőket, aztán megmutatjuk az új Csillag utcai egészségügyi centrumot és a hajléktalanok megújult háziorvosi és fekvőbeteg ellátását. A nagyszabású fejlesztésekről Dr. Kovács Ferenc polgármester és Csikós Péter, alapellátási igazgató nyilatkozott. Nem régiben egy kerekasztal beszélgetést szerveztek Nyíregyházán a Nemzeti Állatvédelmi Program kapcsán, erről is beszámol Dr. Ulrich Attila alpolgármester és Ovádi Péter, az Agrárminisztérium Nemzeti Állatvédelmi Program megújításáért és végrehajtásáért felelős miniszteri biztosa.

Részletek a videóban!