Nyílt nap a Nyíregyházi RIDENS-ben

Nyílt nap a Nyíregyházi RIDENS-ben

A tanítási órákon bepállathatnak az iskola életébe azok, akik a 2019/2020-as tanévtől ezt a köznevelési intézményt választják.
A nyílt nap helye: Nyíregyházi RIDENS Szakgimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium, Nyíregyháza, Széchenyi utca 34-38.
A nyílt nap ideje: 2019. január 10. (csütörtök) 9 órától

9 órakor a résztvevők meghallgathatják az intézményvezető köszöntőjét, majd bemutatkoznak azok az osztályok, amelyekben szakmatanulás zajlik. Az érdeklődők megismerkedhetnek az intézményben folyó rehabilitációs munkával, és megtapasztalhatják a kollégium adta kiváló lehetőségeket is. Újdonság a 2019/2020-as tanévről a gimnáziumi osztály, ahol érettségit szerezhetnek a diákok.

(Fotó: internet)