Nincs megállás - A Vasast is legyőzte a Hübner Nyíregyháza BS

A bajnokságban listavezető Hübner Nyíregyháza BS a harmadik helyen álló Vasast fogadta a férfi kosárlabda NB-I/B-ben. Az első negyed a vendégeknek sikerült jobban, a játékrész felénél 10 ponttal is vezettek. Jót tett a rövid szünet, mert rendezték a sorokat a mieink, és parádésan sikerült a második negyed, 21-9-re nyerték a Cápák. Ubilla, Mohácsi és Bazsó volt különösen hatékony támadásban. A folytatás izgalmasan alakult, hol egyik, hol másik csapat állt jobban, de sokáig egyik gárda sem tudott nagyobb előnyt kiharcolni, majd megléptek a Cápák. Remekül játszott a Nyíregyháza, de egy percig sem engedhetett ki, a fővárosiak igyekeztek csökkenteni a távolságot, és tíz ponton belülre kerülni. Végül a mieink győztek, és továbbra is makulátlan a 2021-es mérlegük. 

Hübner Nyíregyháza BS–Vasas Akadémia 98-81 (18-27,21-9,32-18,27-27) 

Nyíregyháza: Bazsó 23, Tóth G 8, Bus 10, Szobi, Kiss 7

Csere: Ubilla 29, Mokánszki 6, Mohácsi 15

vezetőedző: Siska János