Nemzetközi Jóganap – Előadás és jógagyakorlás Nyíregyházán

Június 18- án szombaton 11.00 órától  Tudományos eredmények a jógagyakorlás pozitív hatásairól címmel tart  előadást Dr. Szabó Sándor a Móricz Zsigmond Megyei Könyvtárban.

Az ismeretterjesztő előadás az utóbbi negyed évszázad legmodernebb kutatási eredményeit tekinti át a témával kapcsolatban. A  Nyíregyházi Egyetem biológus professzora egyben a Jóga a Mindennapi Életben rendszer jógaoktatója is. A Nemzetközi Jóganap alkalmából szervezett díjmentes programra várják az érdeklődőket.

Június 18-án szombaton 17.00 órától a Nyíregyházi Egyetem parkjában jógagyakorlást fog vezetni Dr. Szabó Sándor jógaoktató. A díjmentes programot a Jóga Nemzetközi Napja alkalmából szervezik, várják a környék jógázóit és a jóga iránt érdeklődőket. A gyakorlás betekintést nyújt a Jóga a Mindennapi Életben Rendszer fokozatosan egymásra épülő test- és légzőgyakorlataiba. Eső esetén a program online lesz megtartva. 

Felszerelés: jógamatrac, pléd.