Németh Szabolcs lesz a Fatum Nyíregyháza vezetőedzője a következő idényben is

A következő bajnoki szezonban is Németh Szabolcs lesz a FATUM – Nyíregyháza női röplabdacsapatának vezetőedzője. A klubvezetés a sikeres bajnoki év után újra bizalmat szavazott a szakembernek, aki így folytathatja a megkezdett munkát csapatunknál. A korábbi 69-szeres válogatott röplabdázó másodedzőként kezdte pályafutását a csapatnál, majd vezetőedzőként a 2020/2021 bajnoki idényben sikerre vezette a FATUM-Nyíregyházát (bajnoki és kupa győzelem) magabiztos, új stílusú, harcos játékstílusával.

“Abban biztos voltam, hogy a klubvezetés elégedett volt az elért eredményekkel és újra bizalmat szavaznak nekem. Úgy gondolom, hogy ez egy út első állomása ahonnan tovább, fentebb szeretnénk lépni, építkezni, újabb sikereket elérni, nemzetközi szintén is letenni a névjegyünket. Bár a bajnokság most véget ért, de nekem és szakmai stábomnak most kezdődik igazán a munka, hiszen júliusra készen kell állnunk minden tekintetben a következő szezonra. Zajlanak a tárgyalások a csapatépítésben. Lesznek távozók és érkezők. Igyekszünk minden posztra olyan játékosokat igazolni, akik beleillenek abba a játékszisztémába, amit az elmúlt szezonban sikeresen alkalmaztunk.” – nyilatkozta Németh Szabolcs a klub honlapján.