Nem sikerült borítani a papírformát
Fotó: Kohut Árpád

A listavezető Falco volt a vendég Nyíregyházán a férfi kosárlabda NB-I A csoportjában. A papírforma a szombathelyiek mellett szólt, az idei bajnokságban eddig mindössze egyszer kaptak ki.

Az első két negyed szoros volt, a Cápák többször is visszajöttek ha hátrányba kerültek, sőt a második negyedben a vezetést is sikerült átvenni. A vendégek viszont a támadások mellett jól is védekező Keller vezérletével a nagyszünetre 11 pontos előnyt építettek ki. Fordulás után távoli dobásokkal tovább nőtt a differencia, és hazai oldalon Pipiras próbálta tartani a lépést a Falco játékosaival, de végül a listavezető ellen nem sikerült meglepetést okozni.

HÜBNER Nyíregyháza BS - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 69-99 (19-23, 18-25, 16-30, 16-21)