Négy játékos tesztje pozitív lett - Vállalja a meccset Kaposváron a Fatum Nyíregyháza

A Fatum Nyíregyházát sem kerülte el a koronavírus, a legfrissebb tesztek négy játékosnál lettek pozitívak. 

"Minden korábban bevezetett óvintézkedések és elővigyázatosság ellenére csapatunknál is felmerült a koronavírus gyanúja. A klub vezetése ezért elrendelte a játékoskeret, valamint a stábtagok szűrését a mai napon. Tettük ezt annak érdekében, hogy kizárjuk azokat, akik valóban megfertőződhettek. A péntek reggeli tesztek eredményéből kiderült, hogy négy játékos enyhe pozitivitást mutat. Így az ő elkülönítésük a hatályos járványügyi előírások betartásával azonnal megtörtént. Az érintett játékosok állapota kielégítő, jól vannak. A csapat további nyolc játékosánál és a stábtagoknál negatív eredményt hozott a tesztelés. Ők mindannyian egészségesek, tünet- és panaszmentesek." - áll a csapat közleményében. 

A Fatum Nyíregyháza szombaton Kaposváron játszik rangadót, az együttes pedig jelezte, nyolc játékossal elutazik somogyba, és pályára lép.