Nagy sikerrel zajlott a hét végén a Korányi Streetball Piknik

Nagy sikerrel zajlott a hét végén a Korányi Streetball Piknik, mely egész napos családi - és sport programokkal, labdás ügyességi versenyekkel, egyéni dobóversenyekkel, 3x3 mérkőzésekkel várta a sportolni és kikapcsolódni vágyókat a Nyíregyházi Kosárlabdát Szeretők Közhasznú Sportegyesület szervezésében. A két helyszínen, a Törpe téren és a Bánki Iskola udvarán zajló megmérettetésekre több mint 30 csapat nevezett. De a versenyek mellett, számos helyi tánccsoport és fellépő is szórakoztatta a résztvevőket. Gyermeknap lévén a kicsikre is gondoltak a szervezők, akik kitombolhatták magukat az ugrálóvárban, és a trambulinon, de próbára tehették tudásokat is, az ÉAK környezettudatosságra oktató játékain keresztül. Mindezek mellett, egészségügyi szűrésekre is volt lehetőség, sőt az újraélesztést is gyakorolhatták a vállalkozókedvűek.