Nagy a túljelentkezés a családi korira

Nagy a túljelentkezés a családi korira

Az órarend egyik újdonsága, hogy ettől a félévtől kezdve többek között családi korin is részt vehetnek az érdeklődők. Ennek első alkalmát a hivatalos kezdéstől egy héttel hamarabb, január 12-én tartották. Ahogy arra a szervezők is számítottak, az óriási érdeklődés ezúttal sem maradt el.


Szerencsére nagyon nagy az érdeklődés a családi kori iránt, sőt, túljelentkezés is van. Egy turnusban 25–30 fő tud részt venni, hiszen az oktatók mindenkivel egyénileg foglalkoznak. A gyerekek nagyon élvezik, az oktatókat legutóbb is édességekkel halmozták el, sőt, le is rajzolták nekik az élményeiket

– tájékoztatta szerkesztőségünket Hajnal Gusztáv, a Nyíregyházi Sportcentrum programigazgatója.


A családi kori január 12. és március 30. között várja az érdeklődőket a Városi Jégpályán. A részvétel regisztrációhoz kötött, előzetes bejelentkezés a 06-30/601-6066-os telefonszámon lehetséges.