Mint egy falat kenyér - Idegenben nyert a Szpari

A forduló előtt 35 pontos Kozármisleny vendége volt a 34 pontos Nyíregyháza Spartacus.

HR-Rent Kozármisleny  - Nyíregyháza Spartacus 0-2 (0-0)

Kozármisleny 600 néző

Jv: Jakab Árpád (Kiss Balázs, Kovács Gábor)

Kozármisleny: Somogyi -  Sági, Várkonyi, Füredi, Bor, Bartha, Tölgyesi (Károly 80.), Vogyicska, Horváth (Nagy E. 73.), Vajda (Kotroczó 73.), Daru

Vezetőedző: Márton Gábor

Nyíregyháza: Hegedüs - Szokol (Farkas B 52.), Gengeliczki, Baki, Nagy B.( Szerető 73.), Sigér, Vass P.(Gresó 73.), Pekár, Pantovic (Kovácsréti 52.), Pataki (Csősz 62.), Novák

Sportigazgató: Fekete Tivadar

1. perc Elkezdődött a találkozó.

7. perc Nagy helyzet, Pekár beadására Baki érkezett középen, és éles szögből a felső lécet találta el, a kapufáról a gólvonal elé pattant a labda, majd tisztáztak a hazai védők.

14. perc Pekár lőtt mellé, de az asszisztens lest is jelzett.

18. perc Vass P. ívelt egy szabadrúgást Baki felé, de megfogta a labdát a kapus.

22. perc Sok apró szabálytalanság hazai részről, megállítják a Szpari támadásokat.

23. perc Két hazai szöglet, de egyik sem volt veszélyes, a másodiknál Daru csúsztatott jócskán mellé.

25. perc Veszélyes hazai sarokrúgás után mindenki előtt elment a labda, Bartha pörgetett, de Novák mentett végül a kapu elől.

32. perc Somogyi fogta Pekár lövését, a kontránál pedig Hegedüs mentett Daru elől.

33. perc Novákot ketten is őrzik, helyzetbe került volna, de győzött a túlerő és szerelték egy indítás után.

33. perc Vogyicska lőtt fölé.

38. perc Vogyicska adta be a labdát, Daru érkezett, de Hegedüs lehúzta a labdát.

40. perc Veszélyes hazai beadás Vogyicskától, mindenki lemaradt középen.

45. perc Hazai szöglet után Horváth lőtt, Bartha belefejelt a labdába, de Hegedüs védett.

Vége az első félidőnek, nincs gól.

48. perc Sági és Vogyicska összjátéka után jött a beadás, Daru elől Hegedüs ütötte el a labdát.

54. perc GÓÓÓÓL! Nyíregyházi szöglet után Novák Csanád érkezett, és a kapuba fejelt, 0-1!

57. perc Vogyicska egy szép csel után lőtt, Hegedüs nagyot  hárított.

58. perc Veszélyes beadás után Farkas mentett nagyot.

62. perc Pekár került helyzetbe, de nem találta el jól a labdát.

63. perc Kakaskodás után röpködnek a sárga lapok. Vogyicska mellett a hazai kispadnál Márton Gábor is lapot kapott, a mieinknél Nagy B. sárgult be.

65. perc GÓÓÓÓL! Hegedüs Lajos ívelte előre a labdát a saját kapunktól 20 méterről, Novák Csanád tovább fejelte, majd Kovácsréti Márk lövését védte Somogyi, de Pekár László a kapuba lőtt, 0-2. A reklamáló hazai vezetőedzőt kiállította a játékvezető.

81. perc Sági kapott sárga lapot. A nyíregyházi szabadrúgás végén Farkas emelt kapura, fogta a labdát a kapus.

87. perc Baki kapott sárgát. A 22 méteres hazai szabadrúgást Baki kifejelte.

89. perc Újabb lap. Pekár.

90. perc 5 perc a hosszabbítás.

91. perc Csősz sárga.