Micsoda időutazás! Óriási bulit csapott Nyíregyházán a Ret-Rock!
Fotók: Trifonov Éva

Biztosan mindenki próbálta már legalább egyszer az életben, hogy becsukja a szemét, és egy egészen más helyre, közegbe, időbe képzeli magát. Akár az egykori Ifjúsági Parkba, régi bálokba, vagy éppen olyan világzenekarok koncertjére, mint a The Ventures, a The Shadows vagy a The Spotnick. Szerdán este, a Reál étteremben nem volt szükség képzelőerőre. A nyíregyházi Ret-Rock zenekar tálcán kínálta az időutazást, méghozzá a 60-70-es évek instrumentális zenéivel. Az est műsorvezetője Orémusz Maja volt.

 

Elveszett időérzék, világslágerek, feltörő emlékek, örömkönnyek, na meg ritmusra járó kezek, s lábak. Olyan bulit csaptak az „old boyok” szerdán este a Reál étteremben, amit egyhamar biztosan nem felejt el a közönség. Felcsendült a Vörös folyó, a Fiatal szerelmesek dala, a San Antonio rózsái, de szólt a Carolina, az Oh kisleány, a Kell, hogy várj és a Kócos kis ördögök voltunk is.

 

Ret-Rock:

Kéry Péter- dob

Dávida János- basszusgitár

Lőrincz István- billentyű

Kerényi Zoltán- gitár

Tóth Illés- gitár

Meghívott vendégek:

Maródi Gergő- szaxofon

Dr. Berta László- ének

 

 

 

Kapcsolódó galéria

Farsangi fieszta a Ret-Rock zenekarral