Február elején újranyit az Aquarius Élményfürdő
Fotó: Szarka Lajos

A színház tervezettnél korábbi megnyitása után újabb döntést hoztunk, városunk népszerű fürdője február 3-án, pénteken reggel 9 órától ismét várja a nyíregyháziakat és az ideérkező turistákat – osztotta meg a jó hírt hivatalos közösségi oldalán dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere.

– A felüdülést szolgáló létesítmény az iskolai szünet végeztével kezdte meg a tervezett karbantartási és részleges felújítási munkákat. Az üzemeltető társaság addigra elvégzi a szükséges munkálatokat, beleértve például a gépészeti rendszerek karbantartását és fertőtlenítését, a burkolatok javítását, és egyéb korszerűsítéseket, mint például a közkedvelt finn szauna teljes körű felújítását. Az Aquarius Fürdőgyógyászat január közepe óta teljes kapacitással működik – olvasható a bejegyzésben.