Megtartotta évértékelő közgyűlését a megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Kitüntetéseket adtak át!

Megtartotta évértékelő küldöttgyűlését a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, amelyen kitüntetéseket is átadtak.

A Megyei Kereskedelmi és Iparkamaráért díjat Vasváry Zoltánné vehette át, aki a kamara pályaorientációs tevékenységét támogatja évente közel 100 gyermek táboroztatásával a Pályaválasztást Segítő Nyári Táborok projektjeiben a Kis Vakond táborban. Az Év Vállalkozása díjat a Carbon Black Kft. nyerte el. A nyírmadai telephelyű cég az orosz koromgyártók termékeit forgalmazza Európa felhasználóinak. Az Év Ipari Vállalkozása díjat a Swiss Krono Kft. kapta. A kor legmodernebb gyártóberendezéseivel készítik az OSB lapokat, ami garantálja az első osztályú minőséget. Az Év Kereskedelmi Vállalkozása díjat a Madura és Madura Kft. érdemelte ki. A nyíregyházi cég víz-fűtés-gáz-szaniter-szellőzés termékek teljes körű forgalmazásával foglalkozik. Díjat kapott még az év kézműves vállalkozója, szolgáltatója, valamint a szakképzés támogatásáért is átadták az elismeréseket.