Megsérült az új trinidadi légiós - Kevés az esély, hogy tavasszal játszhat

Térdsérülést szenvedett Channon Thompson a FATUM Nyíregyháza közelmúltban igazolt trinindadi játékosa, aki így várhatóan lemarad az Extraliga tavaszi mérkőzéseiről és a rájátszásról is. A 26 éves, 185 cm magas négyesütő játékos a két ünnep közötti egyik edzésén egy szerencsétlen mozdulat után sérült meg. Bár a játékos ekkor még saját lábán ment az öltözőbe majd az edzés végén otthonába, ám másnap jelezte vezetőedzője felé, hogy fájdalmai vannak és nem tud ráállni a sérült lábára. A csapat mellett dolgozó orvosi team azonnal megkezdte a játékos vizsgálatát. Mivel az ütő szerződtetése kiemelt jelentőségű volt a tavasz kapcsán, így a csapat vezetése az orvosi vizsgálat ismeretében dönt a jövőjét illetően - tette közzé a Fatum Nyíregyháza.