Mégsem indul el a kispályás idény - A csapatvezetők egy része augusztusban játszana

Mégsem indul el a kispályás idény - A csapatvezetők egy része augusztusban játszana

Hétfőn még úgy tűnt, elindulhat a Decathlon-Konyha Möbel Városi Kispályás labdarúgó bajnokság tavaszi idénye. A szervező Nyíregyházi Sportcentrum a május 18-i dátummal kapcsolatban közvéleméynkutatást tartott a csapatoknál, és 28 gárda csapatvezetője későbbi rajot kért. Így az a döntés született, hogy májusban nem rajtol el az idény, csak augusztusban folytatódik a 2019/2020-as bajnokság. Az új szezon viszont így 2021. tavaszán kezdődik.  

- Mint ahogy eddig is, a Sportcentrum vezetése mindent elkövet annak érdekében,hogy biztonságban és jól érezzék magukat a játékosok a találkozókon. Bízom abban, hogy augusztusra normalizálódik a vírus okozta helyzet és biztonsággal le tudjuk játszani az elhúzódó tavaszi idényt. A stadionban lévő kis műfüves pálya bérlésére továbbra is van lehetőség a nap bármely szakában illetve a hétvégén egyaránt - mondta Dajka László főszervező.