Megrázó felvételek a kékcsei balesetről – Feszítővágóval szabadították ki az utasokat

Megrázó felvételek a kékcsei balesetről – Feszítővágóval szabadították ki az utasokat

Ahogy arról már korábban hírt adtunk, súlyos baleset történt a Szabolcs megyei Kékcsénél.

Frontálisan ütközött két személygépkocsi a 381-es számú úton Kékcsénél kedden. A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság információi szerint az ütközés következtében az egyik jármű a szalagkorlátra fennakadt és abba két ember beszorult, őket a kisvárdai hivatásos tűzoltók feszítő-vágó segítségével kiemelték az autóból, átadták a mentőszolgálat munkatársainak és áramtalanították a járműveket. A műszaki mentés idejére teljes útzár volt érvényben a balesetettel érintett útszakaszon. A mentők négy embert szállítottak kórházba.

Kapcsolódó galéria

Kékcsei baleset – Megrázó helyszíni felvételek