Megjelent a Karmapirin új videoklipje! A Madárka elkezdte szárnyalását!

Megjelent a Karmapirin új videoklipje! A Madárka elkezdte szárnyalását!
Pár nappal ezelőtt, anyák napján jelent meg a Karmapirin új videoklipje .
Megjelent a Karmapirin új videoklipje! A Madárka elkezdte szárnyalását!
Megjelent a Karmapirin új videoklipje! A Madárka elkezdte szárnyalását!
Megjelent a Karmapirin új videoklipje! A Madárka elkezdte szárnyalását!
Megjelent a Karmapirin új videoklipje! A Madárka elkezdte szárnyalását!

Pár nappal ezelőtt, anyák napján jelent meg a Karmapirin új videoklipje és pár nap múlva, május 20-án jelenik majd meg a zenekar új albuma.

A lemez címadója, a Madárka talán az egyik legerőteljesebb dal a korongról, ezért már a lemezfelvételnél kitalálták a tagok és a zenekar vizuális stábja, hogy különleges videoklipet készítenek hozzá. Kézzel rajzolt, magával ragadó képi világ tette teljessé a zenei alkotást. Íme:

A hamarosan debütáló Madárka című hangzóanyag erős mondanivalójú és új korszakot fémjelez, hat dalt tartalmaz. A Karmapirin második lemezét már a GrundRecords-szal hozta ki és érdekesség, hogy két basszusgitáros játéka is hallható rajta, hiszen a stúdiómunka alatt egy tagcserét is megélt a banda. 2018. év végén az alapító tag Papp Levente helyét Balázs Béla vette át; ő értékes ötleteivel tovább gazdagította a korongot. A többiek pedig maradtak! Szakos Andrea nemcsak énekelt, ő írta az összes dalszöveget. Zombor Szabolcs ismét pulzáló dobtémákat hozott, Király István gitáros pedig dögös riffekkel és szájgitárral fűszerezte a dalokat. A Madárka elkezdte szárnyalását!

 

Szerző: Rutkai