Meghívók a korosztályos keretekbe

Egyre több korosztályban kapnak meghívást a tehetséggondozó edzésekre az Aqua SE vízilabdázói, ahol a régió legjobbjainak tartanak edzéseket a szövetség által megbízott szakedzők. November 7-én Miskolcon lesz az első ilyen összetartás, és mindkét korosztályban képviselik Nyíregyházát az északi régióban. U13 ban: Tegel Ákos, Kriston Márk, U12 ben: Simon Dominik, Himics Péter, Radóczi Sebestyén, Kusnyér Ádám, Udvarhelyi Milán, Börzsei Ágoston, Rácz Balázs is a meghívottak között van. 

- Örömmel fogadtuk azt is, hogy Tomori Grétát meghívták az U14 THG válogatott edzésre, amely Budapesten lesz október 30-án, úgy, hogy ő egy évvel fiatalabb korosztályhoz tartozik. Tanítjuk, képezzük, neveljük őket tudásunk legjavát nyújtva, hogy későbbiekben büszkén mondhassuk, hogy Ő Nyíregyházán kezdte!  - mondta Urbin Tibor, az Aqua SE szakmai vezetője.