Megérkezett a második szállítmány is Kárpátaljára, amelyet a Rotary Club Nyíregyháza indított

– Kárpátalján élő Rotarys barátaink javaslatai alapján most elsősorban tartós élelmiszert küldtünk – tájékoztatta szerkesztőségünket Pénzes Ilona, a Rotary Club elnöke.

 A Rotary újra összefogott

– Minden segítségnek nagyon örültek kint élő barátaink. A Rotary újra összefogott és így együtt tudtunk segíteni. Sok külső támogatótól is érkezett segítség, külföldi Rotarysták is támogatták az adományok gyűjtését, és a fiataljaink, az Earlyact klub is kapcsolódott a projekthez. Ezek az élelmiszerek a lakosság megsegítésére érkeztek és Rotarysta barátaink gondoskodtak arról, hogy oda is jussanak el. Köszönöm minden kedves barátunknak, külső támogatóinknak és fiataljainknak az összefogást! Jó mindig érezni, hogy együtt könnyebb jót tenni! – emelte ki Pénzes Ilona, a Rotary Club elnöke.

Kapcsolódó galéria

Megérkezett a második szállítmány is Kárpátaljára, amelyet a Rotary Club Nyíregyháza indított