Megegyeztek – Seydi is a Szpariban

Megegyeztek – Seydi is a Szpariban
Tovább pörög az átigazolási szezon. Újabb játékost igazolt a Nyíregyháza.

Több internetes portál már szerdán bejelentette, hogy L Imam Seydi a Nyíregyháza Spartacushoz igazolt. A támadó és a klub tulajdonosa valóban sokáig tárgyalt, ám megállapodás akkor még nem született. Csütörtökön kora délután ismét találkoztak a felek, és miután minden részletet tisztáztak, este 1+1 évre szóló szerződést kötött a Nyíregyháza Spartacus a csatárral. Seydi 2011-ben érkezett Magyarországra, előbb a Diósgyőr, majd a Debrecen labdarúgója lett. Az ősszel még a DVSC színeiben épp a Szpari ellen szerezte egyik gólját. Összesen nyolc meccsen lépett pályára az idei bajnokságban a Debrecenben és 2 gólt lőtt, de játszott a nemzetközi kupameccseken is. Magyarországi pályafutása során eddig 31 gólt lőtt tétmérkőzésen.

D. L.