Maradt a hibátlan mérleg - a Haladást is legyőzte a Fatum Nyíregyháza

Maradt a hibátlan mérleg - a Haladást is legyőzte a Fatum Nyíregyháza

A Kaposvár elleni idegenbeli mérkőzés után pénteken második mérkőzését vívta a héten a Fatum Nyíregyháza. Ezúttal az Extraligában a Haladás volt a vendég, és feladó poszton Koseková kapott lehetőséget a nyírségieknél. A mieink jól kezdtek, az első szettben hamar komoly előnyre tettek szert, és végül Lymareva bombaerős nyitásaival  20 perc alatt nyerte is a játszmát a hazai csapat. A második felvonás viszont 0-6-al indult, időt is kellett kérnie Hollósy Lászlónak ami használt, mert ledolgozta a különbséget a Nyíregyháza, és nyerte ezt a játékrészt is. A harmadik szett volt a legszorosabb, a hajrában viszont ismét kijött a különbség, így a Fatum 3-0-ra győzött, és továbbra is makulátlan a mérlege a bajnokságban. 

Fatum Nyíregyháza - Haladás 3-0 (10,15,19)

Nyíregyháza: Koseková 3, Varga 15, Pintér 8, Pilar 4, Lászlop 7, Lymareva 16

Csere: Tóth F. (liberó), Vasileva 5, Szabó L.

vezetőedző: Hollósy László