Már csak egy lépés hiányzik - Miskolcon is győzött a Fatum Nyíregyháza

A vasárnapi győzelem után csütörtökön Miskolcra utazott a női röplabda Extraliga negyeddöntőjének második mérkőzésére a Fatum Nyíregyháza. A mieink szettet sem veszítettek a Continental Arénában, és már az első szettben kiderült, ezúttal is jó esély van arra, hogy 3-0-ra nyer az esélyesebb vendég gárda. A Fatum jól játszott, és nyerte a játékrészt. Több jó egyéni teljesítmény volt a mieinknél, Radosová, Lacombe, Vasileva és Ortiz is ponterős volt. A második és a harmadik szettet is biztosan hozta a Nyíregyháza, és 3-0-ra győzött, így a három nyert meccsig tartó párharc során 2-0-ra vezet, azaz egy lépésre van attól, hogy a négy közé kerüljön. Ezt az utolsó lépést vasárnap hazai környezetben teheti meg. 

DVTK - Fatum Nyíregyháza 0-3 (-15, -13, -13)

Nyíregyháza: Vasileva 13, Radosová 12, Najdic 1, Pintér 3, Ortiz 11, Lacombe 12

Csere: Tóth F., Tóth D. (liberók), Lászlop 4, G. Francesco, Inneh-Varga 1 

vezetőedző: Németh Szabolcs