Május 9-én ismét megnyitja kapuit a kisállat börze a Fokos utcai piactéren

Május 9-én ismét megnyitja kapuit a kisállat börze a Fokos utcai piactéren

Minden hónap második vasárnapján 6 és 14 óra között várja az érdeklődőket a kisállat börze Nyíregyházán, a Fokos utcai piactéren.

 – Az eddig lezajlott börzéket hatalmas érdeklődés övezte, és terveink szerint idén is minden hónap második vasárnapja biztosít lehetőség arra, hogy városunkban is hagyománnyá váljon a találkozó. A kis kedvencek mellett megtalálható minden olyan eszköz is, amely a kisállat- és díszállattartáshoz szükséges körülmények megteremtéséhez elengedhetetlen. A vásárlók részére a belépés díjtalan! Az árusok részére 250 Ft-ért biztosítunk kulturált értékesítési lehetőséget. Felhívjuk a figyelmet, hogy a kisállatok értékesítéséhez szakhatósági engedélyek megléte szükséges! Az Esélycentrummal szemben elhelyezkedő Kertvárosi Piacon több mint 6000 m2-es területen 20 db asztalból álló fedett árusítási hely áll rendelkezésre, továbbá több mint 300 autó tud díjmentesen parkolni. Minden Kedves Érdeklődőt szeretettel várunk a kisállat börzén! – tájékoztatta szerkesztőségünket a NYÍRVV Nonprofit Kft.