Magyar Kupa Megyei Döntő - a Városi Stadionban rendezik a finálét

Magyar Kupa Megyei Döntő - a Városi Stadionban rendezik a finálét

A Nyíregyházi Városi Stadion centerpályáján rendezi június 5-én az MLSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatósága, a Magyar Kupa idei kiírásában legtovább jutó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei csapatok részére a Megyei Kupa döntőjét.

Mivel a 2018-2019-es szezonban mindössze két egyesület, a Balkányi SE és az Ibrány SE képviselte megyénket az országos főtáblán, így ez a két csapat feszül egymásnak jövő hét szerdán megyénk legnagyobb stadionjában.  Érdekesség, hogy mindkét csapat elhódította már egyszer a Megyei Kupát. A Balkány 2017-ben, míg az Ibrány 2018-ban emelhette magasba a serleget. A találkozó június 5-én 17 óra 30 perctől kezdődik, a mérkőzés megtekintése díjtalan lesz. Fontos információ, amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény, a győztes kiléte a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől majd el.