Magabiztos győzelem a Pécs ellen - Idegenben nyert a Hübner Nyíregyháza BS

111-67-re győzött a férfi kosárlabda NB-I/B-ben a Hübner Nyíregyháza BS. A mieink a Pécs vendégeként léptek pályára, és mindegyik negyedet nagy különbséggel nyerték meg. Már a nagyszünetben 21 ponttal vezettek a Cápák, és egy percig nem forgott veszélyben a sikerük. Az együttesből a 19 pontig jutó Ubilla és a 18 pontos Bazsó volt a két legeredményesebb játékos.  A Nyíregyháza vezeti a tabellát, a héten pedig kupamérkőzést játszik a Cegléd ellen. 

PVSK-Cargate–Hübner Nyíregyháza BS 67–111 (10–25, 19–25, 20–32, 18–29)

Nyíregyháza: Bus 4, Ubilla 19/15, Bazsó 18/3, Mokánszki 10, Tóth 6. Csere: Mohácsi 16/3, Szobi 2, Vaskó 12/12, Czinger 4, Kiss 9/3, Demeter 5/3, Kuttor 6.

Siska János vezetőedző: - Gratulálok a fiuknak, mert betartották azt amit megbeszéltünk, és nagyon komolyan vették a mérkőzést, odatették magukat. Mindenkinek játéklehetőséget tudtam adni, és aki pályára lépett az pontot tudott szerezni. Ez is jelzi, hogy ma csapatként játszottunk. A vége felé a kulcsjátékosaimat pihentetni tudtam, ez a jövő heti kupameccsünk miatt volt fontos, mert Szolnokon a Cegléd ellen fogunk játszani.