Lili bárónő operett 2 felvonásban

Ajánló a Váci Mihály Kulturális Központ kínálatából.

Huszka Jenő – Martos Ferenc
Gróf Illésházy László eladja adósságát vagyis ősi birtokát az iparos, bárói címét pénzért szerzett Malomszeginek, aki lányával, Lilivel, illetve annak vőlegényjelöltjével, Frédivel költözik a házba. Éppen akkor, amikor a gróf távozóban van a kastélyból. Malomszegi inasnak hiszi őt, s felfogadja komornyiknak. Így két legyet üt egy csapásra: egyrészt megtetszik neki Lili, másrészt a saját birtokán maradhat. Olyan ismert slágerekkel fűszerezzük ezt a kedves történetet, mint: Az egy kis cigaretta, a Tündérkirálynő légy a párom, vagy a Gyere csókolj meg tubicám.

Főbb szerepekben:

Lili bárónő – Fogarassy Bernadett

Gróf Illésházy László – Egyházi Géza

Rendező - Seregi Zoltán

Időpont: 2023. április 15.  19:00

Helyszín: Váci Mihály Kulturális Központ