Lett válogatott játékost igazoltak a röplabdások

Lett válogatott szélső ütőt igazolt a Fatum Nyíregyháza! Anija Jurdza 186 cm magas, 23 éves. Az előző szezonban a lett bajnokságban bronzérmes lett csapatával, és 2018-tól összesen három bronz és egy ezüstérmet szerzett hazája bajnokságában. A nemzeti csapatban idén hat találkozón 41 ponttal zárt  a kontinens Ezüst Ligájában, az elmúlt három évben rendszeresen tagja a lett válogatottnak, klubcsapatával pedig a Balti Ligában is szerepelt. 
Anija Jurdza érkezésével teljes a Fatum Nyíregyháza kerete melyben a rutinosabb válogatott játékosok mellett sok a fiatal – köztük saját nevelés is.

A csapat megkezdte a felkészülést, a felmérések után erősítő és labdás edzések is szerepelnek a programban.  

A Fatum Nyíregyháza kerete: Anija Jurdza, Marija Cicic, Tóth Fruzsina, Genesis Francesco, Lászlop Alexandra, Bogár Dorina, Rowan Ennis, Rufin Martínez Lilián, Földi Boglárka,  Székely Eszter, Bojana Ambulija, Kristina Belova, Török Petra, Viktoriia Nikolaichuk, Selena Leban, Yagmur Karaoglu.