Lengyel és szlovák légióst igazolt a Fatum Nyíregyháza - Ütő és feladó érkezett

Lengyel és szlovák légióst igazolt a Fatum Nyíregyháza - Ütő és feladó érkezett

Két új játékossal kötött szerződést a Fatum Nyíregyháza női röplabda együttese. A 28 éves, 186 cm magas válogatott szlovák szélső ütővel, Nikola Radosovával, és a 19 éves, 180 cm magas lengyel feladó Zuzanna Szalbierzzel is megállapodott a klub. 

- Nagyon örülök a Fatum-Nyíregyháza ajánlatának. Ez egy nagyszerű klub, tapasztalt játékosokkal és edzői stábbal.  Nekem ez egy remek lehetőség, hogy egy profi helyen, egy nemzetközi szinten is jegyzett csapatánál szerezhetek tapasztalatot.  Biztos vagyok benne, hogy sokat fogok tanulni  – nyilatkozta Zuzanna Szalbierz a klub oldalán. 

Nikola Radosová legutóbb Németországban játszott, korábban a Bukarest együttesével román bajnok volt. 2016-ban ezüstérmes lett a szlovák válogatottal az Európa Ligában.