Lelki immunerősítés - Prof. Dr. Bagdy Emőke előadása

Az ember testi, lelki, kapcsolati és spirituális egységet képező személyiség. Ha vidámak vagyunk, a testi immunvédelem is erős, ha bánatosak, akkor az immungyengeségben is megnyilvánul. Az előadásban azokat a pozitív hatású történéseket, helyzeteket, működéseket vesszük sorra, amelyek lelki immunerősitők, egyszersmind a testi folyamatok felett is uralkodnak, ilyenkor harmónia, derű, jó közérzet és erős védekezési képesség jellemzi a személyiséget. Egészségesnek érezzük magunkat.

Prof. Dr. Bagdy Emőke klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta, szupervízor, a pszichológiatudomány kandidátusa, professor emeritus előadása a Váci Mihály Kulturális Központ meghívására.

Időpont: 2023. február 22.  17:00

Helyszín: Kodály Zoltán Általános Iskola