Lakatos István és barátai zenéltek kedd este a Bencs Villában – Fotók!
Fotó: Kohut Árpád

Fantasztikus hangulatban zajlott a Bencs Villa idei első szabadtéri koncertje.

Musicalek, popslágerek, illetve saját funky, blues, reggae és latin instrumentális dalok is felcsendülnek a koncerten!

– így szólt a kedd esti program ajánlója a Bencs Villa közösségi oldalán, mely iránt nagy volt az érdeklődés. A 'Lakatos István és barátai' formáció állt színpadra a Villa első szabadtéri koncertjén, fantasztikus volt a hangulat. Lakatos István, a Móricz Zsigmond Színház zenekarának tagja a legkülönbözőbb zenei stílusok világába kalauzolta el a nézőket. 

Fotósunk, Kohut Árpád is rendezvényen járt, tekintsék meg galériánkat!

További képekért kattintson a fotóra!

Fotók: Kohut Árpád

Kapcsolódó galéria

Szabadtéri koncert a Bencs Villában