Kulcsár Anita Emléktorna
A Kölcsey DSE nyerte a Szerencsen rendezett kézilabdatornát.

A tragikus autóbalesetben elhunyt Kulcsár Anita szülővárosa Szerencs, tisztelegve világhírű szülötte előtt, leány kézilabda utánpótlástornát szervezett az Anitáról elnevezett sportcsarnokban. A versenyen részt vett az egykori remek sportoló nevelőegyesületének csapata, a nyíregyházi Kölcsey DSE is. Mint ismeretes, Anita a Kölcseyben kezdte kézilabda pályafutását. Nevelőedzője, Hadobás István együttese nem is akárhogyan szerepelt, mindhárom ellenfelét meggyőző játékkal verte és magabiztosan hódította el az első alkalommal megrendezett kupát.

Eredmények:

Kölcsey–Szerencs 38–12
Kölcsey–Sárospatak 30–5
Kölcsey–Miskolci VSC 27–16

A kölcseysek a legjobbaknak járó egyéni különdíjakat is elhozták: Koppán Nikolett lett a legjobb kapus, Kovács Flóra a legjobb mezőnyjátékos, míg a torna legjobb játékosának járó Kulcsár Anita különdíjat Hrabina Inez érdemelte ki. A verseny díszvendége volt Anita édesanyja és Farkas Ágnes, sokszoros magyar válogatott kézilabdázó, Anita egykori válogatottbeli társa is.