Kovács Richárd visszahódította címét - magyar bajnok lett az NYVSC ökölvívója

Kovács Richárd visszahódította címét - magyar bajnok lett az NYVSC ökölvívója

Kovács Richárd jött, látott és győzött. Minden meccsén! Az elmúlt hónapokban rengeteget dolgozott az NYVSC ökölvívója, hogy visszahódítsa tavaly elveszített bajnoki címét. Ami azért is volt fontos, mert 2020-ban olimpiát rendeznek, koránt sem mindegy, a 63 kg-os súlycsoportban ki utazhat hazánkból Tokióba. Nos Nagy Lajos tanítványa magabiztosan menetelt a döntőig, ahol a Vasas versenyzője, Fodor Milán volt az ellenfele. A Nyíregyházi Egyetem hallgatója remek teljesítménnyel nyert, és magyar bajnok lett! Sőt, egy különdíjat is kapott! 

- Köszönöm szépen mindenkinek aki szorított nekem, az NYVSC-nek pedig a támogatást! Külön köszönöm az edzőmnek Nagy Lajos-nak aki mindenben mellettem ált, és együtt meg tudtuk csinálni! Sikerült megnyerni az Országos Bajnokságot, mellette bezsebelhettem a legjobb versenyzőnek járó díjat is - nyilatkozta boldogan a döntő után Kovács Richárd.