Kötöttfogású Diákolimpia - nyíregyházi birkózók is továbbjutottak

Kötöttfogású Diákolimpia - nyíregyházi birkózók is továbbjutottak

Hétvégén megkezdődtek kötöttfogású birkózásban a diákolimpiai területi döntők. Az északkeleti régió mérkőzéseinek Püspökladány adott otthont, ahol a rendezők egy  Gyermek Gálával is összekötötték a rendezvényt. Városunkat a Nyírsport SE képviselte , négyen a továbbjutásért, hárman a gyermek gálán küzdöttek. A két diák I korcsoportban ugyanabban a súlycsoportban induló Jeles Antal és Oláh Márton is bejutott az országos döntőbe.

Eredmények:
Ovis
26 Kg Kiss Lantos 1.hely (Nyírsport SE)
Gyermek I
29 Kg Maros István 1.hely (Nyírsport SE)
Diák I
54 Kg Jeles Antal 3.hely (Nyírsport SE)
           Oláh Márton 3.hely (Nyírsport SE)
69 Kg Csabai Marcell 3.hely (Nyírsport SE)